• Koło pasowe wału korbowego FEBI BILSTEIN 26870

Symbol: 4027816268703
Stan Nowy
225.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zamów do godziny 12:00 a zamówienie zrealizujemy tego samego dnia!
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier - przedpłata 15
Kurier - płatne przy odbiorze 22
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 668280082

Dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


 

Koło pasowe wału korbowego FEBI BILSTEIN 26870

 

Grubość [mm]: 34,5

Średnica wewnętrzna [mm]: 30,0

Średnica zewnętrzna [mm]: 143,0

Ciężar [kg]: 1,39

Ilość żeber: 5

Parametr: 6PK

Lokalizacja w aucie: z przodu

 

Producent Numer OEM

3RG 10309

4U Autopa 51041VV

4X4 ESTANF EST-122-05-510

ACEMARK 143466

AKRON-MALÒ 658035

AKRON-MALÒ 658035BER

ASHIKA 122-05-510

AUDI 038 105 243 E

AUDI 03G 105 243

AUDI 03G 105 243 C

AUDI 04L 105 243

AUDI 38 105 243 E

AUDI 3G 105 243

AUDI 3G 105 243 C

AUDI 4L 105 243

AUTEX 658055

AUTEX 658410

AUTEX 658411

AUTLOG RT1836

AUTLOG RT1841

AUTOKIT 03.90071

AUTOMEGA 130041510

AUTOTEAM A06504

BBR 001-10-29845

BGA DP0543

BGA DP0543K

BRÜCK GERM 03G105243

BTA E6A0016BTA

BUGIAD BSP20717

CALIBER 87449

CAUTEX 460950

CONTI VD1076

CORTECO 80000543

CORTECO 80004922

CORTECO 80004925

CPB 503434

CPB 504721

DA SILVA PL8426

DAYCO DPV1123

DIAMAX A9001

DT SPARE P 11.12091

DÜRER 88507

ESEN SKV 95SKV304

FAI FVD1028

FARE SA 2962

FEBEST VWDS-TIG

FORD USA 3M216B320AA

FORD 1 315 782

GATES-AU TVD1001

GATES TVD1001

GOOM CP-0054

HART 389 970

HBJAKOPART J1095019

HUTCHINSON DP048

IJS GROUP 17-1071

IJS GROUP 17-1107

IJS GROUP 17-1108

IMPERGOM 10285

IMPERGOM 10285K

IMPERGOM 10285K1

INA 544 0083 10

INA 544 0083 20

IPD 15-7050

IPD 15-7405

IPD 15-7406

JAPANPAR PU-510

JAPKO 122510

JPG 1118302500

KAGER 27-1539

KM INTERNA FI16260

LORETT PSD1054/ND

LUCAS LPD0063

MABYPARTS ODP212083

MABYPARTS PV97091O

MAN 65.02201.0008

MAPCO 43854

MAXGEAR 30-0073

MAXGEAR 30-0141

MDR MBP-8510

MEC-DIESEL 510046

MEC-DIESEL 510370

MEC-DIESEL 518027

METALCAUCH 04480

METZGER 6400051

MGA DP149

MITSUBISHI MN980049

MOVIS AST9071

NTY RKP-CH-008

NTY RKP-VW-001

NTY RKP-VW-014

OPTIMAL F8-6396

OSSCA 06467

PATRON PP1039

PEMEBLA JAPPU-510

PREX P125005

QF QF51A00002

QH TALBROS QCD29

QUINTON HA QCD29

REPKIT RKT9071

RIDEX 3213B0018

RIDEX 542R0533

RIDEX 542R0575

RIDEX 542R0648

RIDEX 542R0661

RIDEX 542R0662

RUV 515410

SASIC 2156021

SEAT 038 105 243 E

SEAT 03G 105 243

SEAT 03G 105 243 C

SEAT 04L 105 243

SEAT 38 105 243 E

SEAT 3G 105 243

SEAT 3G 105 243 C

SEAT 4L 105 243

SKF VKM 93104

SKODA 038 105 243 E

SKODA 03G 105 243

SKODA 03G 105 243 C

SKODA 04L 105 243

SKODA 38 105 243 E

SKODA 3G 105 243

SKODA 3G 105 243 C

SKODA 4L 105 243

SNR DPF357.12

SONOVA MPP00213

STC T404480

STELLOX 20-01044-SX

SWAG 30 92 6870

Stark SKBPC-0640018

Stark SKBPC-0640037

Stark SKRBS-1200532

Stark SKRBS-1200574

Stark SKRBS-1200647

Stark SKRBS-1200660

Stark SKRBS-1200661

Storm F2962

TECHNOX TC20813

TOPRAN 110 722

TREVI PC1036

TRICLO 423355

TRISCAN 8643 29001

TTC 07.11.031

Technika DAMP82

UNIGOM 421871D

VAICO V10-8261

VAICO V10-8261-1

VW 038 105 243 E

VW 03G 105 243

VW 03G 105 243 C

VW 04L 105 243

VW 38 105 243 E

VW 3G 105 243

VW 3G 105 243 C

VW 4L 105 243

WILMINK WG1054513

WILMINK WG1084303

WILMINK WG1152572

WILMINK WG1153490

WILMINK WG1153491

WILMINK WG1153492

WILMINK WG1153495

WILMINK WG1153498

WILMINK WG1153506

WILMINK WG1153510

WILMINK WG1153511

WILMINK WG1235331

WILMINK WG1254398

WILMINK WG1432809

WILMINK WG1701475

WILMINK WG1701476

WILMINK WG1760761

WILMINK WG1814387

WILMINK WG1978462

WILMINK WG2006552

WXQP 210745

WXQP 311875

vika 11050031101

 

Zakres dostawy

Koło pasowe wału korbowego FEBI BILSTEIN 26870

 

Marka FEBI BILSTEIN

Model 26870

wymiary produktu 23,23 x 11,64 x 5,05 cm

Waga 1,4kg

4027816268703

KD

 

Produkt nowy / outletowy, możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.