• Przepływomierz masowy powietrza FEBI BILSTEIN 36713

Symbol: 4027816367130
Stan Nowy
329.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zamów do godziny 12:00 a zamówienie zrealizujemy tego samego dnia!
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier - przedpłata 15
Kurier - płatne przy odbiorze 22
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 668280082

Dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

 

Przepływomierz masowy powietrza FEBI BILSTEIN 36713

 

Przepływomierz masowy powietrza to jeden z istotnych elementów pomiarowych, mieszczących się w silniku. Przypomina niewielką puszkę z sitkiem, przez co pozornie może się wydawać mało istotną częścią. Zadanie przepływomierza masowego powietrza jest jednak bardzo ważne, gdyż jest nim pomiar ilości powietrza wtłaczanego do silnika. W ten sposób określane są proporcje paliwa i tlenu w komorze, które są zmienne w czasie, zależąc choćby od ciśnienia, czy też zmian temperatury. Niewłaściwe proporcje, których wartości przekraczają przyjęte normy, są sygnałem zagrożenia, wymagającym interwencji. Niewłaściwa praca przepływomierza masowego powietrza niesie za sobą duże zagrożenie, gdyż powstaje ryzyko że proporcje paliwa i powietrza w komorach silnika są niewłaściwe. W takiej sytuacji jednostka napędowa przestaje pracować prawidłowo oraz staje się szczególnie narażona na uszkodzenia. Najczęściej występującym problemem jest zanieczyszczenie przepływomierza. Gromadzący się kurz, pył czy piasek mogą stworzyć zator, przez który urządzenie nie będzie w stanie dokonywać trafnych pomiarów. Zdarzają się również uszkodzenia mechaniczne, choć te nie należą do zbyt częstych. Jak w przypadku każdego elementu metalowego, trzeba również uważać na korozję. Awaria przepływomierza masowego powietrza może także dotyczyć elektryki. Problem ze stykiem złączy to najpowszechniejszy problem tego rodzaju.

 

Zakres dostawy:

Przepływomierz masowy powietrza FEBI BILSTEIN 36713

 

Producent: FEBI BILSTEIN

Kod produktu: 36713

Rodzaj oporu: Czujnik gorącej warstwy masy powietrza

Ilość połączeń: 3

Materiał: Tworzywo sztuczne

Ciężar [kg]: 0,150

 

Producent - Numer OEM

ABAKUS: 120-08-082

ACI AVESA: AMMA-713

ASHUKI: Y865-10

AUTLOG: LM1014

AUTOMOTOR: PDN0003

BBT: AMS901

BMW: 13 62 1 432 356

BREMI: 30012

BSG: BSG 15-837-005

CSV ELECTR: CSM6617

CSV ELECTR: CSM6634

CSV ELECTR: CSM6635

DELPHI: AF10185-12B1

DIPASPORT: FLOW075AN

DIPASPORT: FLOW075N

DIPASPORT: FLOW098AN

DIPASPORT: FLOW098N

ELTA AUTOM: EE4006

ELTA AUTOM: XAM4007

ERA: 558060

ERA: 558060A

ESEN SKV: 07SKV117

ESEN SKV: 07SKV118

FISPA: 38.635

FISPA: 38.635A2

GEBE: 9 5038 1

HBJAKOPART: J5680314

HC-CARGO: 181952

HELLA: 8ET 009 142-021

HITACHI AU: 138931

HOFFER: 7516033

HOFFER: 7516033/1

HYUNDAI: 28164-37100

JOHNS: LMM 20 08-073

JPG: 1493900100

JPG: 4493900200

KAVO PARTS: EAS-3002

KAWE: 8812 11003

KIA: 28164-37100

LUCAS: FDM642

LUCAS: FDM954

MAG: 213719607010

MAG: 213719607019

MAPCO: 42664

MAXGEAR: 51-0004

MEATDORIA: 86033

MEATDORIA: 86033/1

METZGER: 0890371

MOBILETRON: MA-B039

MOTAQUIP: LVMA321

NGK: 97106

NIPPARTS: N5400505

OSSCA: 02247

PATRON: PFA10085

PIERBURG: 7.07759.09.0

PIM: 50730050

QF: QF00T00625

QF: QF86A00061

QH TALBROS: QM635

QUINTON HA: QM635

SIDAT: 38.635

SIDAT: 38.635A2

SMPE: 19464-M

SMPE: EAM218-M

SMPE: LMF267

SMPE: MAFS150-M

SPECTRA PR: MA106

STARTVOLT: VS-MF-2620

STELLOX: 61-06057-SX

STELLOX: 61-06232-SX

SWAG: 20 93 6713

TOPRAN: 501 502

TRISCAN: 8812 11003

TTC: 08.14.005

VALEO: 253746

VDO: 5WK96050Z

VEMO: V20-72-0001

VEMO: V20-72-0001-1

WAI: MAF10185T

WALKER P: 245-1120

WE PARTS: 330870053

WE PARTS: 330870054

WILMINK: WG1014078

WILMINK: WG1032895

WILMINK: WG1153955

WILMINK: WG1428083

WILMINK: WG1495145

WILMINK: WG1498069

WILMINK: WG1725639

WILMINK: WG1784816

WILMINK: WG1791667

ZZVF: WEKR0472

4027816367130

SP

 

Produkt nowy / outletowy, możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.