• Tarcza hamulcowa TRW DF4432S 1szt.

Symbol: 3322937578207
Stan Nowy
196.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zamów do godziny 12:00 a zamówienie zrealizujemy tego samego dnia!
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier - przedpłata 15
Kurier - płatne przy odbiorze 22
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 668280082

Dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


 

Tarcza hamulcowa TRW DF4432S

 

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25

Średnica otworu [mm]: 114,3

Ilość otworów: 5

Wysokość [mm]: 47,2

Średnica otworu centrującego [mm]: 64,2

Wymiar gwintu: 12,75

Minimalna grubość [mm]: 23

Średnica [mm]: 300

Lokalizacja w aucie: z przodu

 

Producent Numer OEM

A.B.S. 09.A272.11

A.B.S. 17464

A.P. 25085

A.P. 25085 V

APEC DSK2463

APEC SDK6242

ASHUKI H039-42

ATE 24012501741

BENDIX 562546BC

BLUEPRINT ADH24377

BORG BECK BBD4593

BOSCH 0 986 479 227

BOSCH 0 986 479 965

BRAKE ENG DI956377

BREMBO 09A27210

BREMBO 09A27211

CAR 1421161

CAR HPD1161

DELPHI BG3978

FEBI 31305

FERODO DDF1424

FERODO DDF14241

FERODO DDF1424C

FERODO DDF1424C1

FREMAX BD-5251

FTE BS5509

GIRLING 6044325

HBJAKOPART J3304054

HELLA 8DD 355 112-151

HELLA 8DD 355 118-701

HONDA 45251-SEA-E30

ICER 78BD5251-2

JAPANPAR DI403

JURID 562546JC

KAWE 61218 10

LPR H1006V

MAG 360406063200

MAG 600000088530

METELLI 23-0997C

METELLI 230997

METZGER 25085

MEYLE 31-15 521 0030

MEYLE 31-15 521 0030/PD

MEYLE 31155210051

MEYLE 31155210051PD

MGA D1708

MIN MDC1701

NATIONAL NBD1336

NK 202646

NK 312646

OPENPARTS BDR2474.20

PAGID 54409

PILENGA V308

QUINTON HA BDC5509

QUINTON HA BDC5967

QUINTON HA BSF5509

REMSA 6121810

ROADHOUS 61218.10

ST-TEMPLIN 0311016570

ST-TEMPLIN 0311016575

SWAG 85931305

TEXTAR 92140900

TEXTAR 92140903

TRISCAN 8120 40136C

TRISCAN 812040136

TRUSTING DF1279

VAICO V26-80012

VALEO 197145

VALEO 197262

WOKING D61218.10

ZIMMERMANN 280316600

ZIMMERMANN 280316650

ZIMMERMANN 280316652

 

Zakres dostawy

Tarcza hamulcowa TRW DF4432S - 1 szt.

 

Producent: TRW

Model: DF4432S

Powierzchnia: Lakierowany

Typ tarczy hamulcowej: Wentylowany

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25

Średnica otworu [mm]: 114,3

Ilość otworów: 5

Wysokość [mm]: 47,2

Średnica otworu centrującego [mm]: 64,2

Wymiar gwintu: 12,75

Minimalna grubość [mm]: 23

Kolor: Czarny

Średnica [mm]: 300

Waga 8,5kg

3322937578207

KD

 

Produkt nowy / leżak magazynowy, .